وبسایت خبری تحلیلی ملک رادار

کاتالوگ معرفی محصولات ملک رادار

 مجموعه ملک رادار:

لوگو ملک

مجموعه ملک رادار متشکل از متخصصانی در حوزه املاک، مدیریت، فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی می‌باشد. این مجموعه در قالب شرکت «توسعه راهکارهای هوشمند آسمان» به شماره ثبت ۵۰۹۵۹۷ و تحت برند رسمی و ثبت شده «ملک رادار» در سال ۱۳۹۵ شروع به کار کرد و خدمات متنوعی را در حوزه مسکن و املاک به ذینفعان حوزه ارائه می‌نماید.

محصولات ملک رادار:

۱- موتور جستجوی ملک رادار:

موتور جستجو

موتور جستجوی مِلک رادار تمامی انواع آگهی‌های خرید و فروش، و رهن و اجاره در بخش مسکونی (آپارتمان، خانه، ویلا، زمین، کلنگی و مستغلات) و اداری/تجاری (اداری، مغازه، تجاری، انبار، زمین زراعی و باغ) را از سایت‌های معتبر و فعال در این حوزه مانند دیوار، شیپور، دلتا، آی‌هوم، آلونک و … در یک قالب واحد تجمیع و نمایش می‌دهد تا مرجعی کامل، به روز، دقیق، یکپارچه و منسجم برای جستجوی خانه برای شهروندان محترم باشد.

۲- ربات تلگرامی ویژه شهروندان جویای ملک:

 

فایل شخصی

این سرویس جدیدترین آگهی‌های ملکی سایت‌های دیوار، شیپور، آی‌هوم و آلونک ( و به زودی سایر سایت‌‌های ملکی) را در طول روز و به تفکیک رهن-اجاره و فروش، در محله‌های دلخواه شما برایتان ارسال می‌کند. همچنین در این سرویس شما می‌توانید شرایط دریافت آگهی ارسالی خود را (قیمت، متراژ، تعداد اتاق خواب) تنظیم کنید. این سرویس هم اکنون در استان تهران با عنوان «ملک رادار تهران شهروند»، در استان البرز (کرج و حومه) با عنوان «ملک رادار کرج شهروند» و در خراسان (مشهد و حومه، به علاوه شهرهای نیشابور، سبزوار، بیرجند، بجنورد، تربت حیدریه، کاشمر و قوچان و …) با عنوان «ملک رادار خراسان شهروند» تحت تلگرام و به صورت رایگان به ارائه خدمات به متقاضیان ملک می‌پردازد.

۳- ربات تلگرامی ویژه مشاوران املاک:

 

اگهی املاک

این سرویس، جدیدترین فایل‌های شخصی مالکان از سایت‌های دیوار و شیپور و روزنامه همشهری را روزانه و ساعت به ساعت از میان ده‌ها هزار آگهی ثبت شده در سایت‌های مختلف جستجو و شناسایی می‌نماید و در محدوده فعالیت مشاورین املاک هر منطقه برای مشتریان خود ارسال می‌کند. این سرویس هم اکنون در استان تهران با عنوان «ملک رادار تهران مشاور»، در استان البرز (کرج و حومه) با عنوان «ملک رادار کرج مشاور» و در خراسان (مشهد و حومه، به علاوه شهرهای نیشابور، سبزوار، بیرجند، بجنورد، تربت حیدریه، کاشمر و قوچان و …) با عنوان «ملک رادار خراسان مشاور» تحت تلگرام به ارائه فایل‌های شخصی به مشاوران املاک می‌پردازد. این خدمات نیز در بستر پنل قابل دسترسی می‌باشد.

 

۴- بلاگ خبری تحلیلی ملک رادار:

 

مجله اخبار و تحلیل بازار مسکن

 

در کنار محصولات ذکر شده، تیم ملک رادار به پوشش تحلیلی و اختصاصی بازار مسکن نیز می‌پردازد. کاربران می‌توانند جهت کسب هر نوع اطلاعات عمومی و تخصصی در رابطه با اخبار حوزه مسکن، تحلیل و پیش بینی بازار ملک، قیمت روز مسکن، دانستنی‌ها، و قوانین و مقررات بازار املاک به این منبع خبری تحلیلی مراجعه کنند. بلاگ خبری تحلیلی ملک رادار در حوزه مسکن هم اکنون یکی از مراجع به روز در حوزه اخبار، تحلیل ها و قوانین بازار مسکن می‌باشد.

 

۵- ماشین حساب آنلاین تبدیل رهن و اجاره:

 

نرم افزار تبدیل رهن و اجاره

چرتکه را کنار بگذارید! ماشین حساب تبدیل رهن و اجاره ابزاری کاربردی، ساده و رایگان برای تبدیل مبالغ رهن و اجاره به یکدیگر می‌باشد.

۶- …

برنامه نویسی ملک

تمام حقوق این سایت متعلق به ملک رادار می باشد.


استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع بلامانع است.