بلاگ تحلیلی ملک رادار

بات ملک رادار – ویژه مشاورین املاک: سوالات متداول (FAQ)

معرفی

هدف بات ملک رادار – ویژه مشاورین املاک در تهران و کرج  و خراسان ارسال آگهی های #شخصی برای مشاورین املاک در بستر تلگرام می‌باشد. برای این منظور ربات به الگوریتم‌های چندلایه و هوشمند مجهز شده است تا در تمام طول شبانه روز سایت‌های دیوار، شیپور، دلتا، اینپین و روزنامه همشهری را پایش و به کمک الگوریتم های خود آن  دسته از آگهی هایی را که مالکان به صورت #شخصی در این سایت ها ثبت می کنند را شناسایی و برای مشاورین املاک ارسال نماید. این فرآیند با ۸۰ درصد دقت انجام می‌شود.

بنابراین مشاورین املاک با استفاده از این سرویس دیگر نیاز به بررسی لحظه به لحظه سایت‌های مختلف برای یافتن آگهی شخصی در بین هزاران آگهی را ندارند چرا که ربات ملک رادار به طور ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در حال بررسی انبوه آگهی های ثبت شده و شناسایی آگهی های #شخصی می‌باشد.

ویژگی منحصر به فرد این ربات بهره مندی از الگوریتم های یادگیرنده و تعاملی است. استفاده از این روش ها این امکان را به ربات می‌دهد تا به طور مستمر خود را در تشخیص آگهی‌های #شخصی بهبود دهد، بنابراین سطح کیفی این سرویس دائما درحال بهبود می‌باشد.

 

سوالات متداول

 • ربات ملک رادار- ویژه مشاوران املاک چگونه کار می کند؟

بات ملک رادار – ویژه مشاورین املاک متصل به موتور جستجوی جامع ملک رادار می باشد. این موتور جستجو در طول شبانه روز جدیدترین آگهی‌های سایت های ملکی را جمع آوری، طبقه بندی و در یک پلتفرم واحد ارائه می کند. بنابراین این ربات توسط بزرگترین پایگاه داده آگهی‌های ملکی کشور تغذیه می شود( شامل آگهی های منتشر شده در سایت های دیوار، شیپور، دلتا، اینپین و روزنامه همشهری). پس از تجمیع همه این آگهی ها ربات در بین آنها شروع به جستجو می کند و با استفاده از الگوریتم‌های خود در بین هزاران فایل آگهی های #شخصی را شناسایی و برای مشاور ارسال می نماید. فرایند شناسایی آگهی‌های #شخصی به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته در حال اجرا می باشد.

 • من مشاور املاک هستم، چگونه می توانم عضو این سرویس شوم؟

برا عضویت در این سرویس در نرم افزار تلگرام، اگر در تهران فعالیت می‌کنید عبارت «ملک رادار تهران مشاور»، اگر در کرج فعالیت دارید«ملک رادار کرج مشاور» و اگر در خراسان هستید، «ملک رادار خراسان مشاور» را جستجو نمایید. سپس وارد فضای ربات ملک رادار-ویژه مشاورین املاک خواهید شد. در پایین صفحه دکمه «می‌خوام عضو بشم» را کلیک کرده و سایر تنظیمات را مطابق دستورالعمل موجود در ربات انجام دهید.

 • تنظیمات دریافت آگهی را چگونه انجام دهم؟

پس از ورود به ربات و درخواست عضویت، شما با فشردن دکمه تنظیمات اشتراک (در خود بات) به صفحه ای منتقل می شوید که می توانید تنظیمات دلخواه دریافت فایل‌ها را اعمال کنید. در اینجا می توانید نوع آگهی های مورد نظر خود اعم از رهن-اجاره یا فروش و نوع ملک (اعم از مسکونی، اداری/تجاری و …) را انتخاب کنید. همچنین می توانید محدوده های کاری خود را مشخص نمایید تا آگهی های آن مناطق برای شما ارسال شود.

 • آیا همه آگهی های سایت دیوار، شیپور و روزنامه همشهری و … ارسال می شود؟

خیر. همه آگهی های منتشر شده در سایت های دیوار، شیپور و روزنامه همشهری (در تهران) بررسی می شود اما فقط آن دسته از آگهی هایی که توسط الگوریتم ربات #شخصی شناسایی شده‌اند برای شما ارسال می شود.

 • آگهی ها چه زمانی ارسال می شود؟

آگهی ها از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۱ شب در چند نوبت برای شما ارسال خواهد شد. آگهی هایی که از ساعت ۲۱ به بعد در سایت های دیوار، شیپور و … ثبت می شود ساعت ۸ صبح روز بعد ارسال می‌شوند.

 • اگر آگهی های غیر شخصی برایم ارسال شد چگونه اطلاع رسانی کنم؟

ربات ملک رادار یک ربات تعاملی است که با مشارکت شما می تواند الگوریتم شناسایی آگهی های #شخصی خود را به طور مستمر بهبود بخشد. بنابراین به منظور افزایش سطح دقت ربات کافیست آگهی‌هایی که غیرشخصی می‌باشند را برای خود ربات فوروارد نمایید یا بر روی آگهی ریپلای کنید (پاسخ دادن) و بفرمایید آگهی همکار می‌باشد. بدین ترتیب شما با برگشت دادن آگهی‌های غیرشخصی که ربات برایتان فرستاده می‌توانید دقت ربات را در محدوده کاری خود افزایش داده و از سرویس بهتری بهره‌مند شوید. به عبارت دیگر مشاورینی که مشارکت بیشتری در ارسال آگهی‌های غیرشخصی داشته باشند از سطح کیفی بیشتری بهره‌مند خواهند شد.

 • هزینه استفاده از سرویس چقدر است و نحوه پرداخت آن چگونه است؟

هزینه استفاده از این سرویس برای تمام مشاورانی که اولین بار عضو سرویس می‌شوند برای ۵ روز اول رایگان می‌باشد؛ تا ضمن آشنایی با عملکرد سرویس، استفاده کامل از آن را تجربه کنند. شما می‌توانید پس از استفاده ۵ روز اول به صورت رایگان، در صورت رضایت جهت خرید اشتراک ماهیانه  و یا اشتراک سه ماهه با ۱۰ درصد تخفیف اقدام نمایید.

 • نحوه پرداخت حق اشتراک به چه صورت می باشد؟

به منظور ایجاد سهولت و امنیت در پرداخت، امکان پرداخت الکترونیک از طریق درگاه امن بانک برای شما مهیا شده است.

 • از زمان پرداخت فعال شدن اشتراک و ارسال کامل فایل ها چقدر طول می کشد؟

اگر پرداخت شما به صورت موفق انجام شده باشد سیستم به شما یک شماره پیگیری می دهد. این شماره را نزد خود نگه دارید. به طور معمول فرایند بررسی و تایید پرداخت حداکثر ۱۲ ساعت زمان می برد (در بسیاری از اوقات این زمان کمتر از ۱ ساعت می باشد). پس از آن اشتراک شما به صورت کامل فعال خواهد شد.

 • آیا پس از پرداخت امکان دریافت فایل های روزهای گذشته هم وجود دارد؟

در حال حاضر خیر – به دلیل اینکه ارسال فایل ها به صورت کاملا سیستمی و بدون دخالت نیروی انسانی انجام می شود ارسال فایل های روز های قبل مقدور نمی باشد. تیم ملک رادار در حال ارائه پلتفرم جدیدی برای مشاهده آگهی های قبلی می‌باشد.

 • آیا می توان تنظیمات خود را تغییر داد؟ مثلا محله های انتخابی خود را تغییر داد؟ یا نوع فایل شامل رهن/اجاره یا فروش را تغییر داد؟

بله – در هر زمان که بخواهید شما می توانید نسبت به تغییر یا اضافه نمودن محدوده های جدید اقدام کنید. در صورت تمایل می‌توانید تنظیمات دریافت نوع آگهی (اجاره یا فروش یا هر دو) و  نوع ملک (مسکونی یا اداری/تجاری یا هر دو) را نیز تغییر دهید. درصورت داشتن سوالات بیشتر در این خصوص، می توانید در خود بات از تیم پشتیبانی سوال بفرمایید.

 • اگر سوالی داشتم یا به کمک نیاز داشتم از چه طریقی اقدام کنم؟

در صورت بروز مشکل یا نیاز به راهنمایی یا مطرح کردن نظر یا پیشنهاد، شما می توانید در خود ربات این موارد را مطرح بفرمایید. اگر سوالی دارید، اگر نظر یا پیشنهادی دارید یا اگر انتقادی دارید کافیست در خود ربات آن را تایپ کنید و ارسال نمایید. پس از ارسال پیام کارشناسان ما در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخ گوی شما خواهند بود.

 • آیا فقط آگهی های #شخصی اداری و مسکونی ارسال می شود؟

خیر- علاوه بر آگهی های #شخصی اداری و مسکونی آگهی های زمین و کلنگی، تجاری (مغازه و صنعتی)، کشاورزی، مشارکت و پیش فروش نیز برای شما ارسال خواهد شد.

 • من فقط آگهی های #زمین_گلنکی را می خواهم، چگونه در ربات فقط این آگهی ها را پیدا کنم؟

در ربات ملک رادار نوع آگهی ها از طریق هشتگ مرتبط از یکدیگر تفکیک شده است. به عنوان نمونه آگهی های مسکونی با هشتگ #مسکونی، آگهی های اداری با هشتگ #اداری_دفترکار، آگهی های زمین_گلنگی با هشتگ #زمین_گلنگی برای شما ارسال می شود. بنابراین برای یافتن یک نوع آگهی خاص کافیست بر روی هشتگ آن کلیک کنید تا آن نوع آگهی برای شما فیلتر شود.

 • این سرویس کدام استان ها و شهرها را تحت پوشش خود دارد؟

سرویس‌های ملک رادار هم اکنون در استان‌های تهران، البرز و خراسان فعال هستند. تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران و شهرهای حومه، کرج و شهرهای حومه، مشهد و حومه و دیگر شهرهای بزرگ خراسان نظیر بجنورد، بیرجند، سبزوار، نیشابور و … تحت پوشش این سرویس قرار دارند.

 • در صورت برخورد با مشکل چه اقدامی باید انجام دهم؟

? در صورتی که در تمامی مراحل کار با سرویس ربات و یا سایر موارد، با مشکل مواجه شدید، کافی است ابتدا مطالب راهنمای متنی و تصویری را در کانال های تصویری زیر مرور کنید:

راهنمای بات ملک رادار – ویژه مشاورین املاک:

https://t.me/MelkRadarbot_Rahnama

و چنانچه باز مشکل شما حل نشد و مواردی مبهم بود و یا سوال دیگری داشتید شما می توانید مستقیما در خود بات چت کرده و سوالات خود را بپرسید.

 •  چرا ربات ملک رادار را انتخاب کنم؟ مزیت های این سرویس چیست؟

مهم ترین مزیت‌های سرویس (بات) فایلینگ ملک‌ رادار عبارت است از:

⏰ ارسال آگهی با سرعت بالا: آگهی‌ها در طول روز، به صورت متوسط کمتر از دو ساعت پس از درج در سایت‌ها، در اختیار شما قرار می‌گیرد.

👱 پشتیبانی ۲۴ ساعته: در هر زمان که سوال یا اشکالی در رابطه با سرویس داشته باشید می‌توانید در خود ربات چت کرده و مطرح بفرمایید.

📆 ارسال فایل در تمامی ایام سال از جمله تعطیلات رسمی: شما در تمامی ۳۶۵ روز سال می‌توانید فایل‌های ثبت شده در سایت‌های ملکی را از ۸ صبح الی ۹ شب دریافت کنید. فایل های ثبت شده در طول شب، صبح روز بعد ارسال می شوند.

همچنین:

 • این سرویس ها در بستر تلگرام فعال شده اند تا اطلاع‌رسانی آن با سرعت و سهولت به کاربران صورت گیرد.
 • این سرویس ها تمامی انواع آگهی‌های خرید و فروش، و رهن و اجاره در بخش مسکونی (آپارتمان، خانه، ویلا، زمین، کلنگی و مستغلات) و اداری-تجاری (اداری، مغازه، تجاری، انبار، زمین زراعی و باغ) را به طور کامل، به روز، دقیق، یکپارچه و منسجم در اختیار مشاوران و شهروندان (در بات ویژه خود) قرار می دهند.
 • کاربران در این سرویس می‌توانند با توجه به نیاز خود، با انتخاب محله یا محله‌های موردنظر برای دریافت آگهی‌ها و همچنین تنظیم دریافت نوع آگهی  از دریافت فایل‌های مرتبط و متناسب با نیاز خود بهره‌مند شوند.
 • هزینه اشتراک در این سرویس (برای بات مشاورین) با قیمت بسیار مناسب و رقابتی صورت گرفته است.

 

 • دیگر خدمات و سرویس های ملک رادار چیست؟

از دیگر خدمات و سرویس های مجموعه ملک رادار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  موتور جستجوی جامع مِلک رادار: در بستر وبسایت به آدرس زیر قابل دسترسی است و اپلیکیشن موبایل آن در بسترهای اندروید و IOS در ماه های آتی ارائه می شود. در این وبسایت همه آگهی‌های سایت‌های معتبر ملکی در یک پلتفرم واحد ارائه می‌شود.

www.melkradar.com

 •  بلاگ یا مجله خبری- تحلیلی ملک رادار: این مرجع به پوشش تحلیلی و اختصاصی بازار مسکن می‌پردازد. کاربران می توانند جهت کسب هر نوع اطلاعات عمومی و تخصصی در رابطه با اخبار حوزه مسکن، تحلیل و پیش بینی بازار ملک، قیمت روز مسکن، دانستنی ها، و قوانین و مقررات بازار املاک آدرس زیر مراجعه کنند:

www.melkradar.com/blog

 • کانال خبری تحلیلی ملک رادار: اگر به دنبال
 • ✅ جدیدترین تحلیل‌ها و اخبار بازار مسکن
  ✅ قوانین و مقررات ملکی
  ✅ آمار و ارقام بازار مسکن
  ✅ قیمت روز آپارتمان و ملک هستید، در کانال خبری تحلیلی ملک رادار عضو شوید: ?https://telegram.me/joinchat/A5Rfyj7cCJ2gCmTjKOHREg

 

 •  ماشین حساب تبدیل رهن و اجاره: این نرم افزار آنلاین ابزاری کاربردی، ساده و رایگان برای تبدیل رهن و اجاره به یکدیگر می باشد که در لینک زیر قابل دسترسی است:

http://melkradar.com/calc.html#/

 

 

 

 

تمام حقوق این سایت متعلق به ملک رادار می باشد.


استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع بلامانع است.